MALIR VEQ LODHESH

Shitet nga: bashkim 15 Nën 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 68 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 EUR   1 400 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Termo
Modeli: Model Tjeter
Risi kamin 10 kw 600 ero kamin 18 kw 1100 ero 24 1250 te gjitha jan me Montim me 5 vite garancion poashtu kemi edhe Kalldaja nga 8kw deri ne 300 kw kamina shporet kalldaja stufa kalda
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim