Kallda me pelet 18kw alfaplam

750 EUR

Shitet nga: Bekim 16 Nën 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Alfa Plam
Shes kalldan me pelet 18kw Alfaplam e përdorur dy dimra, në gjendje pothuajse e re. Ka pompen dhe enen ekspanduese brenda të integruara. E shes për arsye qe tash e kam vendosë me rrymë.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione