Publikuar: Mar 13 2023 02:36

LG klima + DUAL INVENTER 18 BTU

EUR

Publikuar: Mar 13 02:36
Shikime: 702
Shes Klimen LG Dual-Inventer 18000 BTU
LG S18EQ.NSK/S18EQ.UL2
Operon: -15°C deri +48°C
Klasa energjisë: A++/A+
Klima eshte e re, ende e pa hapur nga paketimi.
Ka 36 muaj garancion, eshte e blere ne NEPTUN.
Klima eshte LG 18 BTU eshte nje nder klimat me te mira ne bote, dhe nuk krahsohet me markat tjera.
Shikoj specifikat ne Foto.
Arsyet e shitjes jan se eshte ble dhurat (NEPTUN), dhe nuk kam hapsire-dhome, ku te vendosi me kete kapacitet 18 BTU.
Telefo.:& WhatsApp: +38345968987
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
702
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 12 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

045968987

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione