Publikuar: Mar 18 2023 10:56

Kalda me pelet - 30kw

EUR

Publikuar: Mar 18 10:56
Shikime: 3
Shitet kaldaja me pelet 30kw.
Kaldaja eshte prodhim i Fabrikes Radiatorave ENRAD ne Gjilan dhe eshte perdorur vetem per dy vite. Eshte ne gjendje fantastike e cila qendron ne garancion.
Kaldaja i ka te gjitha paisjet percjellese sikurse qynkat, pompen, etj.
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
3
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 25 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione