Publikuar: Maj 22 2023 03:28

Klim Gorenje ( Për Pjes)

EUR

EUR
Publikuar: Maj 22 03:28
Shikime: 5
Shes njesin e jashtme Gorenje modeli: KGS 34 IA 12.000 BTU osht ne gjendje perfektem fizike dhe optike.
klima, flladitese, fllatditse, flladitëse ,fuza ,ventillator, ventilator, aircondition, klima, air condition, oborr, ftohse, nxemje ,zyre, samsung , lg, kndicioner, vivax, terrasa, ballkon
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
5
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 12 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione