Publikuar: Sht 25 2023 08:53

SMART WIFI TERMOSTAT

Publikuar: Sht 25 08:53
Shikime: 19
Me perdorimin e termostatit smart ju beni kursimin e energjise se shpenzuar deri ne 25% duke mbajtur temperaturen e ambientit konstant ne qdo kohe, i perdorshem ne iOS dhe Android. Gjithashtu mund te lidhet me Google Home Assistant dhe Amazon Alexa.

Ne ju a bejm montimin dhe konfigurimin.

Na kontaktoni ne telefon, Viber ose ne Facebook: https://www.facebook.com/voltipower/
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
19
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 12 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

048214621

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione