Kallda me dru dhe qymyr

450 EUR

Shitet nga: Kalldaje 23 Gush 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet kalldaja automatike me dru dhe qymyr 35 KW.Kalldaja është në gjendje të rregullt.Në çmim përfshihet edhe pompa.

Shitet për arsye sepse kemi blerë kalldajë me pelet.

Kalldaje
044161816
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione