Publikuar: Mar 21 2023 07:59

Kallda me pelet

EUR

Publikuar: Mar 21 07:59
Shikime: 211
Shitet kaldaja me pelet 36kw
Kaldaja eshte prodhim i Fabrikes Radiatorave ENRAD ne Gjilan.
Kalda eshte perdor dy vite dhe eshte pothuajse e re, ne gjendje super te mir.
Kalldaja ka: dy brryla me dy pjese, qynka dhe pompa ujit.
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
211
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38344173959

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione