Publikuar: Qer 19 2022 11:01

Shitet bojleri LEOV (per nxemje qendrore dhe uje te nxehte)

EUR

Publikuar: Qer 19 11:01
Shikime: 70
Shes bojlerin LEOV te perdorur por ne gjendje te mire e funksionale. Bojleri mund te perdoret si per ngrohje te ujit per larje ashtu edhe per nxemje qendrore. Keshtu ofron dy funksione ne nje.
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
70
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 6 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

049625242

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione