Publikuar: Mar 05 2023 10:03

Kalda elektrike 18 KW,Qmimi i fundit 100 Euro

EUR

EUR
Publikuar: Mar 05 10:03
Shikime: 665
Shes Kaldan-nxemjen e Re elektrike te pa perdorur ECOTEK 18 KW.
Nxemja eshte e re dhe e pa perdorur.
Per cdo detaj mundeni te shikoni edhe ne Foto.
Arsyeja e shitje eshte sepse kam marr Kalda Vaillant.
Qmimi i fundit 100 Euro, mos thirr per qmim me te vogel!
Telefo: 045 968 987
WhatsApp: +38345968987
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
665
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 12 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

045968987

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione