Publikuar: Gush 14 2022 08:17

🔥 Kallda - Kaminë me pelet per nxemje qendrore 24kW 🔥 🔥

EUR

EUR
Publikuar: Gush 14 08:17
Shikime: 729

Shitet kalldaja - kamina me pelet per nxemje qendrore
(per nxemje me radiatora) me fuqi 24 kW , e perdorur vetem 3 sezona dhe posedon edhe dy vite garancion, ka edhe librin e garancionit. Eshte ne gjendje te perkryer. Prodhim i Gorenjes - Biobomi Slloven.
Gratis vjen edhe fshesa e veqante e kaminës ne vlerë prej 60€ - poashtu edhe qyngat ne vlerë prej 100 € gjithsej gratis ne vlerë prej 160 €, qmimi gjithsej komplet me te gjitha paisjet percjellese , qmimi i negociueshëm.

Per info tjera na kontaktoni ne Tel apo Viber:
044/256-504
+38344256504
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
729
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 12 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

044/256-504

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione