Publikuar: Mar 25 2023 09:59

KLIMA ENG

Publikuar: Mar 25 09:59
Shikime: 212
Zgjidhje për çdo ambient me brendet Nr. 1 në treg!
Shitje, montim dhe servisim.
✅ MIDEA
✅ BRUNO
✅ VIVAX
ARISTON
WIRPOOL
📍 Kodra e Trimave, Prishtinë
📞 044 111 051 / 049 111 051
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
212
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 12 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione