Publikuar: Shk 28 2023 10:01

SHITET KALLDAJA 40KW PER NXEMJE QENDRORE

Publikuar: Shk 28 10:01
Shikime: 259
SHITET KALLDAJA 40KW PER NXEMJE QENDRORE

•Shitet Kalldaja per Nxemje Qendrore me Dru dhe Thengill
•Madhesia : 40 kW

•Viber : +383 44 113 179
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
259
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 12 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38344113179

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione