shes kaminin 2 jave te perdorur me qynka komplet

145 EUR

Shitet nga: arben 24 Nën 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
shitet kamini 2 jave i perdorur me qynka dhe dupllo qynka 6 copshe prej 220 ne 145ero pres bleres serioz
Leaflet
Në fillim