Kamin Metali

400 EUR

Shitet nga: Pristina 12 Tet 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet kamin metali -ben nxemjen me dru dhe me qymyre-eshte ne gjendje te rregullte per pune.me te gjitha pjeset.
Leaflet
Në fillim