Termo Elind 3.5KW

Shitet nga: termo 12 Tet 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo elind 3.5kw shum pak e perdorur dhe ne gjendje te rregullt.viber +38649790114
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim