kamin - shtufa me dru

120 EUR

Shitet nga: Robert 12 Tet 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet shtufa e nxemjes me dru, e ruajtuar shume mire. Shtufa eshte e ngjyres se zeze dhe gjendet ne Prizren.

Leaflet
Në fillim