Shitet shporet i nxemjes me thengjill, me dru

450 EUR

Shitet nga: Adhurim 12 Tet 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes shporet me thengjill dhe dru te markes Kotla prodhim slloven me fuqi 35KW qe do te thot ka kapacitet per 25 radiatorë dhe ka vendin per briner ne menyre qe te lidhet edhe me naftë. ju garantoj qe eshte shume ne gjendje te rregullt dhe i ruajturn e shume pak i shfrytezuar. Cmimi 450 euro por edhe i diskutueshem.
Viber: +377441939270 qeshtu me zero ne fund
Adhurim
044193927
Leaflet
Në fillim