Publikuar: Korr 04 2023 08:01

Radiator per nxemje qendrore

EUR

EUR
Publikuar: Korr 04 08:01
Shikime: 9
Shiten radiatoret per nxemje qendrore
Radiatoret jane te rinje asnjehere te perdorur dhe nuk posedojne asnje lloj defekti
Radiatoret jane me permasa si
8x1400mm
2x1200mm
2 jane per banjo grila 600x1200mm
Per qmim mundemi edhe te negocjome per blers serioz
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
9
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

044182193

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione