Klim levizese

190 EUR

Shitet nga: Toni 11 Sht 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Drenas
Prodhuesi
Vivax
Klim levizese me shpenzime shum te vogela kapaciteti deri 90 metra katrore ftof mir si te gjitha klimat thera a per nxet nuk nxen me shum se 25 grad celsius dmth voket nxen se me qen me
Nxe kushton 600 ero qmimi qe eshte bler 310 eri ne vitin 2015 dmth shum pak e perdorur dhe e ruajtur mir por mundemi me dhene me 190 ero flm si dhe zhveshnikat 5 ero komplet nese i merr i merr 190
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione