BLEJM LAVATRIQE 10 DERI ...... e thirr+38345212259

Blihet nga: SERVIS dhe BLWJM LAVATRQEI +377-45-212-259 Sot 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
servisojm te gjitha llojet e lavatriqeve GORENJE,BEKO,SAMSUNG BOSCH,SIEMENS ETJ NJEHERIT I BLEJM ATO LAVATRIQE QE JU SI RREGULLONI NJEHERIT VIM I MARUM NE SHPIAT E JUAJA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim