Shporet

100 EUR

Shitet nga: Qamil 04 Dhj 00:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Mini shporet ka 2 furra pjek dhe nxen
Fshati Koretin/Kamenice kemi edhe shporete tjeter lloji per me shume informata kontaktoni ne numrin 044603176
Qamil Klaiqi
Leaflet
Në fillim