Aparate kunder lagështis-vllages- mykut

Shitet nga: bedri Sot 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri

Kontakt +38344-395-435 ☎️🔛☑️
IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H
Maqinat Për heqjen e Lagështis-Mykut ne Mure -Dysheme -Maqinat jon Profesjonale me kapacitet prej 10 litra deri 158 litra Maqinat e heqen Lagështin-Mykun në Menyr te shpejt dhe të sigurt., tharjen e Gletit- Llaqe-Ngjyra- Mallter -Ybercuk-ndertim te shpejt dhe sigurt-Shtepi -Banesa-Podrume,Garazha etj. kontakt +383-44-395-435
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim