Kompresora

Shitet nga: toni 08 Nën 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shesim kompresora lloje te ndryshme, kompresora per klima dhe frigorifera.
Kemi kompresora te ri dhe te perdorun.
Na vizitoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim