Raft i mbyllur per buk

65 EUR

Shitet nga: Bujar 10 Tet 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet rafti i bukes 3 kat per dugoja i perdorur prej aluminit dhe fjamit
Leaflet
Në fillim