Shitet kada xhakuzi

Shitet nga: Unke abazaj 29 Korr 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Shes urgjentisht kaden xhakuzi ne gjendje te rregullt dhe shum pak e perdorne nr kontaktues 049879013
Unke abazaj
049879013
Leaflet
Në fillim