Aparat kunder lageshtise

Shitet nga: Sevdail 07 Nën 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Aparatet kunder lageshtis prodhim Zvicerian dhe prodhim Italian jan te ardhura nga Zvicra... Aparatet bejn largimin e lageshtise dhe jan ne gjendje nese ka lageshti shume per 24 ore 24 litra uj mej hjek ku ka lageshti.. Aparati thithë lageshtine ne diameter deri ne 300 metra katror.
temeperatura ne hapesire duhet te jet minimumi 15 grad maksimuni 30 grad.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim