Fshisa Qendrore

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: /\ Sot 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 51 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

390 EUR   550 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Bëjmë Shitjen dhe instalimin e sistemit të fshesave qendrore.

Ekonomike ,qetësi, pastërti maksimale.

044 447 885 (viber)
049 273 117
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim