Instalim dhe riparim i Ujit

Shitet nga: Bashkim 11 Nën 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 17 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Servisim per te gjitha pasijet e shtepise

Riparojme dhe instalojm Komplet sistemin e ujit,
Servisojm te gjitha paisjet e shtepise duke filluar nga Shporetat elektrike, bojlerat te kuzhines, banjos, restoranteve dhe komanive te medha.
Hidrosanitare, qeshmet e ndryshme, sistemin percjelljes se ujit, dhe te gjitha paisjeve brenda banjove familjare dhe bizneseve, maqinat e teshave, bojlerat e te gjitha madhesive, sistemin e rezervareve te ujit etj.
gjithashtu montojm rrymen ne teresi ne objektet e reja dhe gjithashtu riparimin e kabllove te rrymes se vjetra, shtikerat, llusterat, etj.
Bejm nderrimin e sistemit te cevave te vjetra dhe ventillave te rinj, gypave, gjakominit, montimin etj.
+37744459548
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim