Mobilje (kauq) divan per dhome, sallon * 3she

430 EUR

Shitet nga: Beka 22 Jan 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes mobilje per sallon, dhome te ndejes, jane sikur te reja. Tek cmimi perfshihen te dyja kushtojne 430 euro. Kane edhe pjesen poshte ku mund tí leni gjerat qe doni dhe ka hapesire te mjaftueshme.. Dimensionet: 1.47 x 2.00 - e shtrire *me ansore 90 x 2.20 - me ansore e pa shtrire Te interesuarit le te kontaktojne ne Viber dhe Whatsapp ne keto numra te telefonit: +383 45 593 631 & +383 44 823 466
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione