Aparat i kafes

Shitet nga: Arben Dje 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Të tjera
Shitet me çmim teper te lire aparati i kafes - prodhim gjerman. Punon shume mire dhe eshte mjaft i pershtatshem per perdorim ne shtepi apo dhe ne kafiteri.

Kontakto: 044 16 96 96 (Viber & WhatsApp)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim