Hekur me gjenerues avulli

Shitet nga: Arben Dje 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

39 EUR   65 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Të tjera
Shitet hekuri per hekurosje i cili eshte prodhim origjinal i Holandes, QUIGG. Hekuri posedon edhe rezervuarin me uje, i cili eshte mjaft praktik dhe ka keto performansa:
• Pllake ultraglass dulirium;
• Sistem per pastrimin e gelqeres;
• Avull konstant 100 gr/min;
• Presion i avullit 5.0 bar.

Per me shume info, kontakto: 044 16 96 96 (Viber & WhatsApp).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim