Inventor 1200Vatt

Shitet nga: Arber Dje 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 24 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
Inverter 12 Volt, 1200 Vatt
Tregon edhe gjendjen e inverterit me rrymë si dhe gjendjen e baterisë. Mbushet automatikisht bateria me rrymë kur ka nevojë.
Mund të përdoret edhe për mbushjen e baterive të veturave.
Inverteri aktivizohet menjëherë automatikisht sapo të ndalet rryma.
Kontakt:
+38344959933
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim