Pompa per pastrimin e ujit

0 EUR

Shitet nga: Adi 18 Maj 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Prodhimet
Të tjera
Keto Pompa bejn pastrimin e ujit te pa perdorshem per pije,jan shum efikase dhe mundesojn te pini uje te sigurt.
info:https://www.facebook.com/pastrimiujit/
Leaflet
Në fillim