Kamin per nxemje qendrore me Pelet 12 kw

400 EUR

450 EUR

Shitet nga: Artan 08 Shk 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Prodhimet
Të tjera
Shitet kamini per nxemje qendrore me pelet eshte 12 kw i pershtatshem per 5-6 radiator
I perdorur 1 vit e gjysme
bashk me kamin vjen edhe fshesa elektrike per pastrimin e kaminit
Gjitashtu jane edhe 35 these pelet (gjysme toni)
Kamini eshte ne gjende te rregullt dhe funksional, i gatshem per testim dhe perdorim
arsyeja e heqjes eshte se kam vendosur Vaillant
Leaflet
Në fillim