Shitet Frigoriferi & Aparati per Bidon

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kostore 28 Sht 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 21 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

161 EUR   180 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Shitet Frigoriferi Vox dhe Aparati per bidon.
Paisjet jane ne gjendje shume te mire, te perdorura vetem per 6 muaj.

Te interesuarit te kontaktojne ne numrin:
+38349295013


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim