Shes aparat digital NIKON 5.1 pix

Shitet nga: Plaku 16 Tet 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 EUR   40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
Shes aparat digital i ardhun nga evropa osht shum xhendje te mir 5.1 mega piksell komplet me adapter dhe qant qmimi 20ero nese osht interesum dikush i hekum diqka ju flm mirkuptim+38349494782
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim