Aparat Per Myk,Vllag,Lagështi IPEN me Qira ❇️❇️✔️

1 EUR

Shitet nga: Bekim Dje 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Aparate kundër Lagështis💧- Mykut IPEN ME QIRA+383-44--395-435 ☎️

Aparate kundër Lagështis💧 – Extrem të shpejta 158L- 24h

☎️+383-44--395-435 ☎️

Aparate kundër mykut lagështis💧- në mure –dysheme: Aparatet jan:Prodhim Zvicrrane me kapacitet prej 10 litra deri 158Litra,- Prej 10m2 deri 2000m2 Maqinat e heqen Lagështin-Mykun Në mënyrë të shpejtë,dhe të sigurt. : Tharjen e gletit -ngjyra-llaqev -mallter –ybercuk,tharjen e lagështis💦pas vershimëv,tharjen elagështis gjatë ndertimit dhe rinovimit: ndërtime të shpejta dhe të sigurta🏠🏢me Aparate moderrne. Ti veq thirr ☎️044-395-435🔛
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione