APARATA KUNDER LAGESHTIS VLLAGES MYKUT

1 EUR

Shitet nga: Bedri 21 Tet 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Aparate kundër Lagështis💧- Mykut IPEN ME QIRA+383-44--395-435 ☎️

Aparate kundër Lagështis💧 – Extrem të shpejta 158L- 24h

+383-44--395-435 ☎️

Aparate kundër mykut lagështis- në mure –dysheme: Aparatet jan:Prodhim Zvicrrane me kapacitet prej 10 litra deri 158Litra,- Prej 10m2 deri 2000m2 Maqinat e heqen Lagështin-Mykun Në mënyrë të shpejtë,dhe të sigurt. : Tharjen e gletit -ngjyra-llaqev -mallter –ybercuk,tharjen e lagështis pas vershimëv,tharjen elagështis gjatë ndertimit dhe rinovimit: ndërtime të shpejta dhe të sigurta ,me Aparate moderrne,shtepi🏠,banesa🏢garazha,podrume.Viber-WhatsApp +38344-395-435
Leaflet
Në fillim