Fshise per pstrim dhe larje firma Kirby

0 EUR

Shitet nga: GB 07 Sht 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Shes fshisen prej firmes KIRBY G5 me te njohur ne Bote , ne gjendje 100% te rregullt, nuk dua te bej referat sepse kush e njef kete Firme te Ketij llojit te Fshisave atehere mundet ta paramendoj se qdar funksionesh ka, pra une personalisht e sjelll nga gjermanija, po qese keni interesa mundeni te kontaktoni permes numrave te telefonave te lartpermendur.
Me rrespekt.
Leaflet
Në fillim