Furra miksera paisje per hoteleri dhe pizzeri

Shitet nga: Gastro24 09 Tet 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
shesim paisje per restoranta paisjet ja te reja te inportura nga italia paisjet jan shum te porsosura dhe shum ekonomike.kemi edhe maqin te akullit te ndryshme shum paisje tjera qe nuk jan ne foto.
pranjom edhe porosi sipas dimenzionev te ndryshme per gjitha paisjet e hoteleris.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim