Hekur për hekurosje në shitje!

7 EUR

Shitet nga: Flaka 22 Gush 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Hekur për hekurje BEKO në shitje, 2200 W, hekuros shpejtë dhe posedon nxehtësi të lartë (temperatura mund të përcaktohet në nivele sipas nevojës). E thjeshtë në përdorim.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione