Nxemje qendrore Klima Ujësjells

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: TermoMeter 18 Sht 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Termometer eshte kompani qe miret me Instalimet e nxemjes qendrore,Klimave,Ventillim,Ujësjells, me qmime te volitshme dhe garancion deri ne 10 vite Instalimi dhe servisimi bëhet ne ter kosoven nga ekipet me profesional mund te na vizitoni ne facebook: Termometer
ose viber +38344582778
TermoMeter
044582778
Leaflet
Në fillim