shes shporetme dru dhe thengj per ngrohje qendrore

540 EUR

Shitet nga: Ferdane Sylejmani 14 Gush 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Store
Prodhimet
Të tjera
Shes shporet per ngrohje qendrore me dru dhe thengjill me kapacitet 30KW ne gjendje mjaft te mire teknike.
Ferdane Sylejmani
044249719
Leaflet
Në fillim