Termometer digjital kuzhine me sondë

16 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 27 Pri 13:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Prodhimet
Të tjera
Termometer digjital kuzhine me sondë, i lehtë per perdorim në të gjitha llojet e ushqimeve.Rangu i matjes së temperatures prej -50`C deri 300`C.
Vizito www.smarttronik.com .Ne ofrojmë mbi 1800 produkte !Të gjitha produktet shfaqen në web faqen tonë dhe ju mund ti porositni ato online -ne jua sjellim në adresen tuaj.
"SmartTronik" N.SH
Ne në SmartTronik bëjmë zhvillimin dhe prodhimin e sistemeve automatike se dhe bëjme servisimin dhe shitjen e paisjeve elektronike.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lakrishte H4, Prishtinë Tregoje në hartë
044 309 839, 049 696 922
"SmartTronik" N.SH
044 309 839, 049 696922
Leaflet
Nxems nikeli shirit 5 EUR
Mbushës USB per bateri  Ni-MH AA AAA 2A 3A 9 EUR
Ekstraktorë, heqës të vidave të këputura-seti me 5 17 EUR
Peshore digjitale 12 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione