Pastruesii i ajrit nga viruset, bakterjet, tymi,..

0 EUR

Shitet nga: Sebajdin Smani 13 Korr 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Prodhimet
Të tjera
KEMI PASTRUES DHE OZONIZUES TE AJRIT PER HAPSIRA TE MBYLLURA" HEAVEN FRESH "-e pershtatshme per mbrojtje nga Covid19 ne hapesira te mbyllura.

Një ionizer ajrit për të hequr alergenet, bakteret,viruseve, kimikalet & grimcat e tjera
Një mikrobevrasës UV llambë që të shkatërrojë të mikro-organizmave si mikrobeve, viruset, bakteret dhe myk
Një filtër HEPA Ajrore e cila është 99,97% efektive në largimin grimca të tilla si pluhur dhe manar inat
Një aktivizuar karboni Filter për të hequr kimike, gazeve, aroma, cigare dhe tymi gatim
Një anti-bakteriale Pre-Filter cila e shtrin jetën e filtrave të tjera duke hequr grimcave më të mëdha
Ozoni Sanitizer Opcioni për të hequr bakteret, aromat, kimikate etj
Përfitimet Qielli Fresh HF300C NaturoPure Multi-Tech Ajrore
Sebajdin Smani
+38345225655
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione