Derë e hymjes alumin perfekt shumpak e perdorur

Shitet nga: Sefa 06 Tet 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 13 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Të tjera
Shitet dera aluminit e perdorun pak dhe shitet lire
Ashte shum e bukur shifet foto dhe ban per shtepi dhe lokale ndryshme
U ble 280e
Shitet 125e
Dimensionet 135 gjeresi dhe
2 metra lartesi
Tel:0038344208302
Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim