Derë e hymjes alumin perfekt shumpak e perdorur

80 EUR

Shitet nga: Sefa 19 Nën 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Komuna
Viti
Prodhimet
Të tjera
Shitet dera aluminit e perdorun pak dhe shitet lire
Ashte shum e bukur shifet foto dhe ban per shtepi dhe lokale ndryshme
U ble 280e
Shitet 125e
Dimensionet 135 gjeresi dhe
2 metra lartesi
Tel:0038344208302
Viber
Leaflet
Në fillim