Fshisa Qendrore / Global Vac

1 EUR

Shitet nga: GlobalVac 12 Maj 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Viti
Prodhimet
Të tjera
Global Vac ofron Makina Made in EU me Garancion 5 Vite. MATERIAL , PAISJE DHE INSTALIM PËR SISTEMIN E PASTRIMIT QENDROR ME QMIME SHUMË TE VOLITSHME. ... PHONE 045 955 933 (VIBER, WHATS APP) PHONE 044 411 973 (VIBER, WHATS APP) Tags fshisa qendrore, sistemi qendror i pastrimit, vakum sistemi, fshesa qendrore, vacu clean, globalvac, sistemi fshesave qendrore, sach, sistemi thithjes qendrore
GlobalVac
045955933
Leaflet
Në fillim