bejm riparimin e rrymes ne shtepi

0 EUR

Shitet nga: luli 15 Maj 01:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Prodhimet
Të tjera
bejme riparimin e rrymen elektrike
ndrrimin e siguresave
ndrrimin e prizave kyqse
ndrrimin e dritave llusterave
si dhe qfardo lloji te riparimit ne shtepi
Leaflet
Në fillim